Match4Industry İkili İş Görüşmeleri Etkinliği, Son Başvuru Tarihi 22 Ekim

Kocaeli Sanayi Odası ve Doğu Marmara ABİGEM koordinasyonunda düzenlenen Match4Industry İkili İş Görüşmeleri Etkinliği, 29-30 Kasım 2022 tarihlerinde Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Kayıt için son tarih 22 Ekim 2022 Cumartesi günü olup etkinliğe başvuru ücretsizdir.

Etkinlik kapsamında, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden firmalar Türkiye pazarından stratejik ortaklarını bulmak ve Türk firmalar ile ticari ve teknolojik iş birliği yapmak amacı ile Kocaeli’ye gelecektir.

   Doğu Marmara AB İş Merkezi (ABİGEM DM), bölgedeki KOBİ’lerin uluslararası pazarlara daha kolay girmelerine yardımcı olmak amacıyla AB MEDA programına uygun olarak kurulmuştur. ABİGEM DM, KOBİ’lere daha iyi yönetsel ve teknik altyapı oluşturmalarına yardımcı olarak hizmet vermekte ve özellikle rekabet güçlerini ve uluslararası ağ oluşturma faaliyetlerini artırarak Türkiye’deki KOBİ’lerin performanslarını iyileştirmeyi hedeflemektedir. ABİGEM DM’nin mülkiyet yapısı, Kocaeli Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ve Gebze Organize Sanayi Bölgesi Teknoloji Parkı gibi bölgesel ve ulusal etkili iş adamlarını içermektedir.

Sektörler: Otomotiv Yan Sanayi, Makina ve Metal, Plastik & Kauçuk, Lastik, Kimya (Oto boya ve bakım ürünleri), Yapı ve Yapı Materyalleri, Enerji, Çevre, Elektrik – Elektronik, Bilişim ve İletişim Teknolojileri

Match4Industry Etkinliği’nde; Sektörün önde gelen firmalarına ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sunabilir, Fırsatları keşfederek önemli bağlantılar kurabilir, Endüstrideki son gelişmeleri takip edebilir, Avrupa ve ötesindeki yeni pazar ve iş fırsatları ile ağınızı genişletebilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 22 Ekim 2022

      Zamanınızı yönetin. Zaman sizi yönetmesin. Gücü elinize alın. Sağlıcakla Kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir