Vegan Society Hibe Programı

  Vegan Society hibe programı, bireylere ve taban örgütlerine açıktır. Program, vegan olmayanları vegan olmaya ve vegan kalmaya teşvik edecek projeleri desteklemeyi amaçlamaktadır. Halkın veganlık bilincini olumlu bir şekilde artırma, Veganlığı vegan olmayanlara benzersiz veya heyecan verici bir şekilde tanıtma, Marjinal geçmişlerden gelen insanları veganlığa erişim için destekleme   proje başvurusunda öncelikli konular arsında yer almakta.

   Başlangıçta, değerli projelere fon verilmesi, toplumun mütevelli heyeti tarafından yönetilen gayri resmi bir düzenlemeydi. 2010 yılında CEO Nigel Winter altında daha yapılandırılmış bir hibe başvuru süreci geliştirildi. Son yıllarda program, veganlık kavramını ve ideallerini daha önce karşılaşmamış olanlara tanıtan projelere odaklanmak için geliştirildi. Plan daha sonra 2013 yılında Engaging New Audiences Grant olarak adlandırıldı. Daha sonra 2021’de programın adını The Vegan Society Grant olarak değiştirmeye ve bütçesini proje başına yaklaşık 1000 £ karar verildi

Başvuru koşulları

     Vegan Society Grant, bireyler ve Sivil Toplum örgütleri başvurabilir. Vegan olmak,

Kar amacı gütmeyen bir kuruluş veya kar amacı gütmeyen bir projeye sahip kişi olmanız yeterli.

Vegan Topluluğu personeli veya mütevelli heyeti üyesi olmamanız gerekli.

    Grants@vegansociety.com adresine , başvurular yeniden açıldığında sizinle ilgilenilmesi halinde sizinle iletişime geçilmesini istediğinizi belirten bir talep göndermeniz yeterli.  

Proje süresi

     Tüm projeler 12 ay içinde tamamlanmalıdır.

Proje bütçesi

      Maksimum hibe yoktur, ancak tipik bir ödül 1.000 £ ‘dan fazla değildir.

Başvuru tarihi

     Yıl boyunca başvurular için son tarihler 31 Aralık, 31 Mart, 30 Haziran, 30 Eylül’dür.

Projede dikkat edilecek hususlar

   Projenizi veganlığın faydalarına odaklayın. Bu, vegan bir yaşam tarzının sağlıkla ilgili yararlarından başka (veya bunlara ek olarak) faydaları da içermelidir.

    Hedeflediğiniz kitle ağırlıklı olarak vegan olmamalıdır. Veganlıkla ilgili bir proje planlarken onu vegan kitleyi de hedef alma tuzağına düşmek kolaydır, bu yüzden buna dikkat etmek önemlidir.

     Çevresel etkinizi minimumda tutmak için bir planınız olmalıdır.

    Kesin ayrıntılar veren iyi yapılandırılmış bir uygulama yazın. Mekanların, bağlı kuruluşların ve üçüncü tarafların adlarını ve konumlarını kullanın.

    Başvurunuzu, projenizi hakkında hiçbir şey bilmeyen birine anlatıyormuş gibi yazmaya çalışın.

The Vegan Society’nin başvurunuzu işleme koyması için yeterli zamana sahip olduğundan emin olmak için, projenizin başlangıç ​​tarihinden en az dört ay önce başvurduğunuzdan emin olun.

           Zamanınızı yönetin. Zaman sizi yönetmesin. Gücü elinize alın. Sağlıcakla Kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir