İleri Girişimci Destek Programı İş Fikri Teklif Çağrısı

  11. Kalkınma Planında Girişimcilik ve KOBİ’ler başlığı altında girişimcilik kültürünün, teknoloji tabanlı ve yenilikçi girişimcilik kapasitesinin geliştirilmesi temel amaç olarak ifade edilmiştir. Söz konusu amaca ulaşılabilmesi için sayılan politika ve tedbirler arasında kurumsal şirketlerin ve yöneticilerinin, mentorlük desteği sunmalarını özendirecek mekanizmalar geliştirileceği vurgulanmaktadır.

Proje Konuları

      Mobilya sektörünün gelişmesine yönelik çözümler sunabilecek iş fikirlerinin, aşağıdaki konulardan biri veya birkaçını birlikte içermesi ve iş fikrinin seçilen konu(lar) doğrultusunda oluşturulması gerekmektedir. Tasarım, lojistik, satın alma, satış ve satış sonrası iş süreçlerine yönelik yazılım faaliyetleri/dijital çözümler. Atıkların yeniden kullanılması ve fire azaltmaya yönelik faaliyetler. Üretim süreçlerine ve girdilerine (makine-teçhizat, ham madde ve malzeme gibi) yönelik kalite ve verimlik artıran, maliyet düşüren çözümler. Ürünün görünümü, kalitesi veya korunmasına yönelik (boyama, kaplama, baskı vb.) çözümler.

Başvuru Şartları

    01.01.2020 tarihinden sonra, gerçek kişi statüsünde bir firmasının olmaması, tüzel kişi statüsünde kurulmuş herhangi bir firmada %30 ve üzeri ortaklığının bulunmaması.

    01.01.1987 ve sonrası doğumlu olması (kadın girişimcilerde yaş şartı aranmaz).

Destekler   Geri ödemesiz 1.000.000.-TL

Başvuru Tarihi: 15 Mayıs 2023

Başvurusu için info@kocaelihibe.com mail atarak danışmanlık ve bilgi alabilirsiniz.

 Zamanınızı yönetin. Zaman sizi yönetmesin. Gücü elinize alın. Sağlıcakla Kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir