I-HACKATHON Fikir Yarışması

https://www.gazetegebze.com.tr/kose-yazilari/i-hackathon-fikir-yarismasi.html

       Kocaeli Üniversitesi Teknopark ve Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi iş birliği ile başlatılan Karbon Kuluçka Merkezi’nin Girişimcilik Programı kapsamında düzenlenen I-HACKATHON Fikir Yarışması başvuruları açıldı. Fikri olan ve fikrini faaliyete geçirebilecek ekibi olan, Fikri olup ekibi olmayan, Fikri olmayıp bir ekibe dahil olmak isteyen herkes katılabilir.

Başvuru Tarihi: 29-30 Ocak Cumartesi & Pazar günü “Discort” uygulaması üzerinden gerçekleşecek yarışmaya katılım ücretsiz.

Başvuru Koşulları: Yarışmaya başvuru şartları ise üniversite öğrencisi olan ya da mezun kişiler, inovatif fikri olan, fikri olamayan ama yetkinliklerini fikir geliştirme faaliyetlerinde kullanmak isteyen, kişiler yarışmaya başvuru yapabilirler.

Yarışma içeriği:

İki eğitim; Kanvas İş Modeli Eğitimi, Sunum Hazırlama Eğitimi

Mentorluk; Çeşitli konularda uzman mentollerle fikrini geliştirme imkânı.

Jüri; Yetkin kişilerden oluşan jüri kadrosuyla en inovatif 3 fikir seçilecek.

Ödül: Yarışmanın sonunda verilecek ödüller ise Birinci olan takıma 5.000 TL ödül, İkinci olan takıma hoparlör, İlk iki takıma Brisa Akademi Eğitim Paketi’nden yararlanma imkânı sağlanacak, İlk üç takım Karbon Girişimcilik Programına alınacak ve Karbon Girişimcilik Programı Hoş geldin Paketi verilecek.

Başvurusu için info@kocaelihibe.com mail atarak danışmanlık ve bilgi alabilirsiniz.

           Zamanınızı yönetin. Zaman sizi yönetmesin. Gücü elinize alın. Sağlıcakla Kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir