Gazete Gebze Kadın Personele 8 Mart Hediyesi

https://halkkursusu.org/haber-gazete-gebze-kadin-personele-8-mart-hediyesi-102

      Gazete Gebze İmtiyaz sahibi Yunus Kahraman, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü nedeniyle gazete de çalışan kadın personel ve erkek personelin eşlerinin gününü kutladı.

Pembe Logoyla çıktı

     Bu güne özel kırmızı olan logo rengini pembe olarak değiştirerek, 12 sayfasını kadınlara ayırdı. Şiddete dair tek bir haberin yayınlanmadığı Gazete Gebze de köşe yazarları da kadınlarla ilgili yazılara yer verdi.

Hediyeler Verildi

   Kokteyle başlanan etkinlikte;  Gazete Gebze İmtiyaz sahibi Yunus Kahraman yaptığı açıklamada “Kadın- erkek birlikte güçlüyüz. Tüm kadınlarımızın ve gazetemizde görev yapan bayan personelimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyoruz” dedi.

     Personel isimlerinin yer aldığı kupa içerisinde Peperomya çiçeği ve çeşitli hediyelerin yer aldığı paketinin de takdim edildiği kutlamada toplu bir fotoğraf çekimiyle son buldu. Uzun süredir köşe yazarlığı yapan Tanem Uçar bulunduğu etkinlikte ‘’ Gazete Gebze ailesi çatısında bulunmaktan gurur duyduğunu ifade ederek. Bu anlamlı etkinlik vesilesiyle Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun’’ dedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir