EIT Kentsel Ulaşım Kentsel Hava Ulaşımı Son Başvuru 1 Mayıs

EIT Kentsel Hareketlilik, sürdürülebilir kentsel ulaşıma yönelik değişiminin hızlandırılması için yenilikçi çözümlerin ve hizmetlerin bütünleştirilmesini teşvik etmektedir. Mal teslimi, atık toplama ve toplu taşıma da dâhil olmak üzere hem insanların hem de işletmelerin ulaşım ihtiyaçları için hava kalitesi ve trafik sorununu çözecek seçenekler geliştirmektedir.

      Kentsel Hava Hareketliliği Plazza Hızlandırıcısı, İş Geliştirme alanında tematik hızlandırıcı programlardan biridir. Kentsel Hava Hareketliliği Plazza Hızlandırıcısı, erken aşamadaki ulaşım girişimlerinin bir sonraki seviyeye taşınması için ortaklar aracılığıyla uygulanan Avrupa Birliği tarafından finanse edilen bir programdır

 Programın Öncelikleri

       Bireyselleştirilmiş iş koçluklarının ve eğitimlerin verilmesi, Ürün-pazar uyumunun sağlanması, Sektör uzmanları ve deneyimli kurucular tarafından mentorluk desteği verilmesi,

Yaşayan laboratuvarlar ağına erişilmesi ile ürünlerin ve teknolojilerin doğrulanması konusunda projelerde; Politika desteği, Vatandaş ve düzenleyici etkileşimi, Yaşayan laboratuvar erişimi, Açık Kentsel Hava Ulaşımı pazarı, İş kurulum desteği Küresel bir Kentsel Hava Ulaşımı ekosistemine erişim konularda 10 başvuru sahibine destek verilecek.

Kimler Başvurabilir

      Bu Teklif Çağrısı, Avrupa Birliği Üye Devletlerine ve Ufuk Avrupa Ortak Ülkelerinden kuruluşlara açıktır. Asgari bir gereklilik olarak, tüm teklifler, AB’den iki farklı ülkeden veya Ufuk Avrupa ile Asosiye Üçüncü ülkelerden en az iki başvuru sahibinden oluşmalıdır.

Finansman & Kaynak Tahsisi

      Bu çağrının toplam maksimum EIT fonu 12.7 milyon avro ve 2 milyon avro Bölgesel Yenilik Planı’dır bütçesi mevcuttur.

Son Başvuru Tarihi: 1 Mayıs 2022

Başvurusu için info@kocaelihibe.com mail atarak danışmanlık ve bilgi alabilirsiniz.

 Zamanınızı yönetin. Zaman sizi yönetmesin. Gücü elinize alın. Sağlıcakla Kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir