BİLİŞİM VADİSİ & TOGG Mobilite Hızlandırma Programı Son Başvuru Tarihi 27 Mart

https://www.gazetegebze.com.tr/kose-yazilari/bilisim-vadisi-togg-mobilite-hizlandirma-programi.html

Togg ve Bilişim Vadisi’nin himayelerinde mobilite alanında faaliyet gösteren girişimcilerin başvuru yapabileceği bir “Hızlandırma Programı” düzenlenmektedir. Programa başvuru yapan girişimciler, alanında uzman pek çok mentör ve danışmandan yoğun teknik destek alma imkanı bulacaktır. Ayrıca sektör lideri ve alanında uzman eğitmenler tarafından, girişimlerin ihtiyacına yönelik eğitimler verilecektir.

Proje Konuları

Programın amacı, ülkemizin mobilite ekosisteminin gelişimine katkı sağlamak, bu alanda faaliyet gösteren ya da proje geliştiren girişimcilere ihtiyaç duydukları her noktada destek olunmasıdır. Program sonunda girişimciler, Togg’un mobilite ekosisteminde yer alma ve Bilişim Vadisi Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’na sunum yapma imkanı bulacaktır. Ayrıca program paydaşlarının da katkıları ile geliştirdikleri ürünlerini ticarileştirme fırsatı yakalayacaktır.

Kimler Başvurabilir:

  Mobilite alanında faaliyet gösteren yada iş fikrine sahip, Öğrenci, Akademisyen, Sanayi Çalışanı, Serbest Çalışan olarak, kendi girişimini kurma konusunda istekli herkes başvurabilir.

Son Başvuru Tarihi: 2022 dönem çağrısına başvuru için Son Başvuru Tarihi: 27 Mart 2022

Başvurusu için info@kocaelihibe.com mail atarak danışmanlık ve bilgi alabilirsiniz.

 Zamanınızı yönetin. Zaman sizi yönetmesin. Gücü elinize alın. Sağlıcakla Kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir