BİLİŞİM VADİSİ – Blokzincir, NFT ve Metaverse Hackathonu, Son Başvuru Tarihi 15 Nisan

        Blokzincir Teknolojileri ile ilgili iş fikri olanlar, Türkiye Açık Kaynak Platfomu’nun “Blokzincir, NFT ve Metaverse Hackathonu”na katılarak 48 saatte gerçekleştirecekleri iş fikirleri hakkında mentorluk desteklerine ulaşabilirler. Bilişim Vadisi’nin yürütücülüğünü üstlendiği Türkiye Açık Kaynak Platformu’nun gerçekleştirdiği Hackathon Programında iş fikrinin geliştirme sürecinde birbirinden farklı mentorlerin bulunduğu bir ekosistemde proje geliştirme fırsatı sunmaktadır.

 Programın Öncelikleri

         Blokzincir Teknolojileri, NFT ve Metaverse Teknolojileri, AR/VR/Karma Gerçeklik Teknolojileri, Finans Teknolojileri, Sürdürülebilir Enerji, Mobilite Teknolojileri, Tedarik Zinciri Yönetimi, Sertifikasyon ve Veri Güvenliği

Kimler Başvurabilir

      Teknolojik ve yenilikçi iş fikrine sahip olanlar başvuru yapabilir. Yarışmaya katılım bireysel ya da takım halinde olabilir. Takımlar en fazla dört katılımcıdan oluşabilir. Yarışmaya herhangi bir yaş sınırı olmaksızın herkes başvuru yapabilir. 18 yaş altı ekiplerin ise yarışmaya danışmanlarının eşliğinde katılmaları zorunludur. Yarışmacılar proje geliştirme süresince projenin bağımlı olduğu ücretli herhangi bir yazılım kullanamaz. Sunum esnasında geliştirmiş olduğunuz projeniz ile ilgili mümkünse bir demo gösterimi yapmanız gerekmektedir. Bu bağlamda sunum esnasında herhangi bir problem yaşanmaması adına projeniz ile ilgili sunumunuza ek olarak proje demo video çekimi de yapabilirsiniz.

Ödüller   1. Ödülü: 75.000 TL Hediye Çeki,  2. Ödülü: 50.000 TL Hediye Çeki, 3. Ödülü: 35.000 TL Hediye Çeki

Son Başvuru Tarihi: 15 NİSAN 2022

HACKATHON TARİHİ: 13 MAYIS – 15 MAYIS 2022

Başvurusu için info@kocaelihibe.com mail atarak danışmanlık ve bilgi alabilirsiniz.

 Zamanınızı yönetin. Zaman sizi yönetmesin. Gücü elinize alın. Sağlıcakla Kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir